Слухати

Парламент Вірменії проголосував проти кандидата Нікола Пашиняна на пост прем’єр-міністра країни  / Новини на Громадському радіо

Парламент Вірменії проголосував проти кандидата Нікола Пашиняна на пост прем'єр-міністра країни

01 травня 2018 - 20:13
У парламентсько-президентській Вірменії ця посада є ключовою у політичному житті країни

Вірменська національна Рада проголосувала проти опозиційного кандидата на посаду прем’єр міністра країни Нікола Пашиняна. Про це повідомляє Радіо Азатутюн. 

На спеціальному засіданні парламенту 45 голосами «за», 55 — «проти» депутати відхилили кандидатуру Пашиняна.

Як відомо, у парламентсько-президентській Вірменії ця посада є ключовою у політичному житті країни. 

Вчора, 30 квітня стало відомо, що Пашинян залишився єдиним кандидатом на посаду прем’єра. На голосуванні його обіцяли підтримати його однопартійці з  парламентської фракції «ЕЛК», а також Вірменська революційна федерація і Блок Царукяна. 

23 квітня Серж Сарґсян, екс-президент призначений на посаду прем’єр-міністра Вірменії 17 квітня, оголосив про свою відставку.

Читайте також: Армения как будто выиграла Евровидение, ЧМ по футболу и Вторую мировую, — спикер лидера оппозиции

26 квітня партія Вірменська революційна федерація вийшла з коаліції з Республіканською партією, яка зараз має найбільшу кількість місць у парламенті. 

29 квітня у Вірменії відновилися акції непокори в Єревані та інших вірменських містах. Пашинян наполягав на тому, що представники Республіканської партії «повинні стати співавторами перемоги народу», підтримавши його кандидатуру на пост прем’єр-міністра під час голосування в парламенті, запланованого на 1 травня.

В Єревані та інших містах країни з 13 квітня тривали масові акції протесту проти призначення його прем’єр-міністром.Сарґсян до призначення прем’єром 10 років був президентом Вірменії. Під час його правління була змінена Конституція, Вірменія стала парламентською республікою, і влада перейшла в руки голови уряду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+