Слухати

У центрі Києва мітингують профспілки та соціалісти (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У центрі Києва мітингують профспілки та соціалісти (ФОТО, ВІДЕО)

01 травня 2018 - 11:23
Активісти вимагають підвищити заробітну плату і пенсію

Активісти профспілок та представники соціалістичних партій проводять у центрі Києва першотравневу демонстрацію за права робітничих та підвищення соціальних гарантій.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

У мітингу беруть участь декілька тисяч людей. Учасники демонстрації несуть плакати «За мінімальну заробітну плату у 10 тисяч гривень», «За мінімальну пенсію у 5 тисяч гривень», «Проти зростання цін і тарифів», «Дайте роботу 1 мільйону безробітних».

Колона мітингувальників зібралася біля метро «Хрещатик» і пройшла до Європейської площі, де зараз проходить мітинг.

«За останній рік ми добилися об’єднання лівих та лівоцентристських сил. У парламенті має бути фракція, яка б представляла наші інтереси», — заявив на демонстрації народний депутат від БПП Сергій Каплін.

Учасники демонстрації — Федерація профспілок України, Соціалістична партія України, Соціал-демократична партія (СДП), Робоча партія України, Партія зелених України, Національна конфедерація профспілок України, Об’єднання пенсіонерів МВС і ЗСУ «Силовик» та інші.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+