Слухати

Двох росіян не впустили в Україну через георгіївські стрічки на валізах (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Двох росіян не впустили в Україну через георгіївські стрічки на валізах (ФОТО)

04 травня 2018 - 09:05
Туристів просили зняти стрічки, але ті відмовилися

Двох російських туристів, які прилетіли до Борисполя з Мінська, не пустили в Україну через заборонену символіку на їхніх валізах. Про це повідомляє речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

«Обоє прибули з приватною метою, мали достатньо коштів для перебування в Україні та зворотні квитки. Але на багажі туристів були прикріплені георгіївські стрічки, які заборонені в Україні. На прохання прикордонників зняти цю символіку громадяни РФ відреагували негативно», — написав Слободян.

31 914 054_1 820 331 488 010 642_483 818 621 261 316 096_n.jpg

Олег Слободян
Георгіївська стрічка на валізі російського туриста
Олег Слободян

Через це прикордонники відмовили туристам у в’їзді та відправили їх назад до Мінська.

«Шановні гості з РФ. Українці раді усім гостям країни, але кожен,хто планує відвідини іншої країни,повинен усвідомлювати, що він повинен поважати її громадян та виконувати її закони», — додав Слободян.

Нагадаємо, георгіївська стрічка використовувалася в системі державних нагород Російської імперії. Під час анексії Криму Росією та сепаратистських рухів на Донбасі стала символом так званої «російської весни».

Георгіївські стрічки заборонені в Україні з 15 червня 2017 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+