Слухати

Антимонопольний комітет перевіряє можливу змову готелів напередодні Ліги чемпіонів / Новини на Громадському радіо

Антимонопольний комітет перевіряє можливу змову готелів напередодні Ліги чемпіонів

08 травня 2018 - 22:24
Ціни на готелі і хостели у Києві на час Ліги чемпіонів зросли у сотні разів

Антимонопольний комітет розпочав моніторинг ринку готельних послуг у Києві після того, як готелі і хостели суттєво підвищили ціни напередодні фіналу Ліги чемпіонів.

Про це Громадському радіо повідомив голова київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету Олексій Хмельницький.

«Є всі ознаки погоджених антиконкурентних дій власників готелів, тобто можлива змова щодо маркетингової політики. Однак довести це буде складно. Можливо, ми будемо співпрацювати з правоохоронними органами, можливо будуть виїзні перевірки», — заявив Хмельницький.

Читайте також: Фінал Ліги чемпіонів: чи готові київські хостели та кав’ярні до іноземних туристів

Він пояснив, що підвищення цін під час спортивних подій поширена практика у світі, однак у випадку Києва могла мати місце змова, що й перевірить Антимонопольний комітет.

«Подібні ситуації відбуваються у всьому світі. У 2005 році у Франції оштрафували найбільші готельні мережі за картельну змову на приблизно 750 млн євро. Подібна ситуація була у ЮАР під час Чемпіонату світу з футболу», — зазначив Хмельницький.

Читайте також: Укрзалізниця пропонує фанатам Ліги чемпіонів бюджетне житло, але його неможливо забронювати завчасно

Як повідомляло Громадське радіо, ціни на готелі на час Ліги чемпіонів у Києві зросли в сотні разів. Наприклад, один із готелів зазвичай коштує 550 гривень за ніч, а в день Ліги чемпіонів — 220 тисяч гривень.

Жіночий фінал Ліги Чемпіонів проходитиме 24 травня, а чоловічий — 26. У столиці в ці дні очікують 50 тисяч уболівальників

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+