Слухати

Під час шкільної лінійки на Дніпропетровщині 19 дітям стало зле / Новини на Громадському радіо

Під час шкільної лінійки на Дніпропетровщині 19 дітям стало зле

08 травня 2018 - 16:17
Поліція перевіряє дотримання санітарних норм у школі

У загальноосвітній школі №6 у Новомосковську на Дніпропетровщині на шкільній лінійці до Дня пам’яті та примирення стало зле 19 школярам.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

У дітей спостерігались слабкість та запаморочення голови.

Усіх дітей оглянули лікарі, їм рекомендовано амбулаторне спостереження. Медики поставили діагноз вегето-судинний пароксизм 15 учням. Одна дитина була госпіталізована та вже виписана. Зараз стан здоров’я дітей задовільний. Навчання у школі продовжено.

Поліція розпочала досудове розслідування та має намір перевірити можливе порушення санітарних норм.

Нагадаємо, сьогодні в ще одній школі у Черкасах діти почали втрачати свідомість під час шкільної лінійки. 55 людей госпіталізували: 53 дитини та двох учителів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+