Слухати

Літо в столиці: як у Києві працює система кондиціонування транспорту? / Новини на Громадському радіо

Літо в столиці: як у Києві працює система кондиціонування транспорту?

10 травня 2018 - 15:15
Загалом кондиціонерами обладнано близько двох сотень одиниць громадського транспорту

Кондиціонери в київських трамваях вмикаються автоматично, в автобусах та тролейбусах — водіями, пояснює систему кондиціонування громадського транспорту Марина Загородько, начальниця служби зв’язків з громадськістю комунального підприємства «Київпастранс».

«Весь новий рухомий склад обладнаний системою кондиціонування. Це 35 трамвайних вагонів, понад сто автобусів та сімнадцять тролейбусів», — пояснює Загородько. 

У трамваях система кондиціонування вмикається автоматично при температурі +18°C та більше, у тролейбусах та автобусах згідно з внутрішнім розпорядженням КП — кондиціонери вмикають водії, якщо температура сягає або перевищує +24°C.

Наразі «Київпастранс» розробляє механізм автоматичного кондиціонування усього рухомого складу громадського наземного транспорту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+