Слухати

Коли миротворча місія зайде на окуповані території, з'явиться робота для українських служб - МВС

11 травня 2018 - 14:07
В МВС України впевнені, що миротворча місія і Україні може з'явитися вже на початку наступного року
Коли миротворча місія зайде на окуповані території, з’явиться робота для українських служб - МВС / Новини на Громадському радіо

МВС почало працювати над планом по деокупації Донбасу. За словами міністра Арсена Авакова, він буде готовий вже влітку. Про це Аваков заявив напередодні під час наради керівників структур, що входять до МВС. Глава робочої групи з розробки плану — радник міністра Іван Варченко в коментарі Громадському радіо зазначив, що миротворча місія на Донбасі може з’явитися вже на початку наступного року.

«Зайде на окуповані території, а після того буде завдання для наших українських служб, для всіх підрозділів щодо роботи на тій території», — зазначив Варченко.

Він зазначив, що план деокупації не прив’язаний до одного з можливих сценаріїв деокупації

«Хоча, ми розуміємо за світовим досвідом аналізу тих конфіліктів, які відбувалися під час миротворчих операцій, що в 99% випадків це поєднання військового компоненту і мирного», — додав він.

«Ми в плані визначаємо і працюємо над тим, які виклики є перед українською частиною чи миротворчою місією. І, відповідно, те, як відповідати на ці виклики. Виклики можуть бути політичного характеру, соціально-економічного, військового», — сказав Варченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+