Слухати

Мер Лондона заборонить рекламу фаст-фуду  / Новини на Громадському радіо

Мер Лондона заборонить рекламу фаст-фуду

11 травня 2018 - 14:33
40% лондонських дітей віком від 10 до 11 років мають проблеми з ожирінням

Мер Лондона Садік Хан заборонить рекламу фаст-фуду у транспорті міста, щоб вирішити проблему дитячого ожиріння, пише The Guardian. 

За словами мера, 40% дітей віком від 10 до 11 років мають проблеми з ожирінням. Точки з продажу нездорової їжі заборонять встановлювати ближче ніж у 400 метрах від шкіл. 

«Якщо ми не почнемо боротись з дитячим ожирінням, то у наступні роки перевантажимо нашу медичну систему», вважає Садік Хан. 

Державне агентство Public Health England має оприлюднити звіт про те, як виробники продуктів дотримуються добровільних заходів, встановлених в минулому році з метою обмеження вмісту цукру в їжі на 20 відсотків до 2020 року. 

У Британії ще з 2016 року діє заборона реклами шкідливої ​​їжі в дитячих програмах на телебаченні та на онлайн-платформах, орієнтованих на молодь. Медики і громадські активісти закликають ввести повну заборону на рекламу небажаної їжі на телебаченні до 9 вечора. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+