Слухати

Lamborghini Папи Римського продали  за 715 тисяч євро / Новини на Громадському радіо

Lamborghini Папи Римського продали за 715 тисяч євро

13 травня 2018 - 13:58
Отримані гроші понтифік віддасть на благодійність

Автомобіль Lamborghini Huracan, що належав Папі Римському Франциску, на якому він залишив свій автограф, продали на аукціоні Sotheby’s за 715 тисяч євро, повідомляє Lamborghini. 

Отримані гроші передадуть безпосередньо понтифіку. Він вже оголосив, що пожертвує їх на благодійність: кошти перерахують в чотири різних благодійних фонди.

Компанія Lamborghini подарувала Франциску автомобіль в листопаді 2017 року. Його підігнали безпосередньо до будівлі Апостольського палацу у Ватикані, де знаходиться резиденція Папи. В оформленні машини використовувалися традиційні кольори Ватикану. Сам автомобіль пофарбований у білий колір, а його капот перетинають золоті смуги.
Вартість серійного Lamborghini Huracan починається від 170 тисяч євро.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+