Слухати

Українські школярі взяли гран-прі та 9 медалей на міжнародному конкурсі з ІТ-технологій та робототехніки у Бухаресті / Новини на Громадському радіо

Українські школярі взяли гран-прі та 9 медалей на міжнародному конкурсі з ІТ-технологій та робототехніки у Бухаресті

13 травня 2018 - 16:05
У цьогорічному «Інформатрікс» в Румунії взяли участь діти із 43 країн

Українські учасники взяли гран-прі, золото, два срібла та шість бронз у різних номінаціях на світовому фіналі міжнародного конкурсу «Інфоматрікс» з робототехніки і інформаційних технологій в Бухаресті, Румунія. Про це повідомляє УНН

«Золота у нас не було сім років на кшталт, два срібла, шість бронз», — каже тренер української команди Олег Пустовойт, вчитель інформатики школи одеської школи № 65.

Українська команда складалася з учасників з Києва, Одеси, Житомира, Кам’янця-Подільського та Тарутина (Одеська область).

Гран-прі взяв одинадцятикласник з Чернігова Ігор Мелехов в номінації «Програмування». Цьогоріч Україна взяла гран-прі вперше. 

Учасники змагалися також в номінаціях апаратні пристрої, комп’ютерні мистецтва, короткометражний фільм та кількох номінаціях з робототехніки, як наприклад «Лабіринт» (два роботи заходять у лабіринт, виграє той, хто з нього вийде) та «Міні сумо» (два самоконтрольовані роботи борються між собою, намагаючись виштовхнути одне одного з поля).

В «Інформатріксі 2018» взяли участь конкурсанти віком до вісімнадцяти років із 43 країн. Усього на бухарестському конкурсі були представлені 400 проектів. 

На думку тренера, важлива була не просто якість робіт, а вміння їх презентувати і продемонструвати журі свій рівень англійською. Крім того, учасники з України стали кращими в конкурсі з перегонів дронів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+