Слухати

В Албанії заарештували екс-очільника МВС  / Новини на Громадському радіо

В Албанії заарештували екс-очільника МВС

13 травня 2018 - 08:00
Італійська поліція під час арешту наркоторговців знайшла записи телефонних розмов екс-голови МВС зі своїми далекими родичами

Албанський суд взяв колишнього міністра МВС Сайміра Тахірі під домашній арешт у справі про можливу наркоторгівлю та корупцію, повідомляє Reuters.

Тахірі відмовився від свого мандату та імунітету третього травня після того, як члени ЄС почали вимагати від країни розслідувати випадки корупції на високому рівні. 

Прем’єр країни Еді Рама відмовився скасовувати недоторканість Тахірі у листопаді 2017, коли італійська поліція під час арешту наркоторговців знайшла записи телефонних розмов Тахірі зі своїми далекими родичами. 

Екс-голова МВС заперечує звинувачення.

«Я, як звичайний громадянин, сподіваючись на силу моєї невинуватості, друзів, родичів та всіх, хто вірить в мене, постану перед судом та матиму справу з клоунами», сказав Тахірі. 

12 травня поліція заарештувала 12 людей, яких підозрюють у наркоторгівлі, які обмінювали марихуану на тяжкі наркотики та діяли у Туреччині, Албанії, Македонії та країнах ЄС

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+