Слухати

Порошенко пропонує ЄС взяти шефство над містами Донбасу / Новини на Громадському радіо

Порошенко пропонує ЄС взяти шефство над містами Донбасу

14 травня 2018 - 18:29
Порошенко і Церетелі обговорили миротворчу місію на Донбасі

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з головою Парламентської асамблеї ОБСЄ Георгієм Церетелі запропонував нову ініціативу щодо відродження Донбасу.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко пропонує, щоб кожна країна ЄС підготувала цільову програму шефства над окремими містами українського Донбасу, сприяючи їхньому відродженню та відновленню інфраструктури.

Порошенко і Церетелі також обговорили ініціативу з розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі та домовилися продовжувати зусилля задля звільнення з російських тюрем українських політв’язнів, а також українських заручників.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+