Слухати

У США пошкодили картину Пікассо вартістю 70 мільйонів доларів / Новини на Громадському радіо

У США пошкодили картину Пікассо вартістю 70 мільйонів доларів

14 травня 2018 - 11:46
У 2006 році Уінн пошкодив картину «Сон», проткнувши полотно ліктем

Американський мільярдер Стів Уінн зняв з аукціону автопортрет Пабло Пікассо «Моряк» ( «Le Marin», 1943) вартістю 70 мільйонів доларів через пошкодження полотна. Картину відправили на реставрацію, повідомляє Bloomberg.

Агентство відзначає, що Стів Уінн відмовився пояснити, за яких обставин пошкодили картину.

У 2006 році мільярдер пошкодив іншу картину Пікассо зі своєї колекції — «Сон» ( «Le Rêve, 1932) через хворобу, яка впливає на його бічний зір. Так, показуючи полотно своїм знайомим, він випадково проткнув полотно ліктем, зробивши в ньому отвір.

Після реставрації вартість картини «Сон» впала з 139 до 85 мільйонів. Уїнн подав до суду на страхову компанію Lloyd’s, де була застрахована картина. У 2013 році американський фінансист Стівен Коен купив її у Уїнна за 155 мільйонів доларів.

Уїнн пішов з поста генерального директора глобального оператора казино Wynn Resorts Ltd в лютому на тлі сексуального скандалу. Сам мільярдер заперечує усі звинувачення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+