Слухати

Георгіївські стрічки та карта «Новороссии»: що знайшли в офісі «РИА Новости» в Києві (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Георгіївські стрічки та карта «Новороссии»: що знайшли в офісі «РИА Новости» в Києві (ФОТО)

15 травня 2018 - 15:33
На фото, викладених Луценком, є заборонені в Україні георгіївські стрічки, карта «Новороссии», а також готівка

Генеральний прокурор України Юрій Луценко опублікував фотографії з офісу «РИА Новости», де сьогодні співробітники СБУ провели обшук.

На фото, викладених Луценком, є заборонені в Україні георгіївські стрічки, карта «Новороссии», а також готівка.

За інформацією СБУ, яку на брифінгу озвучив заступник голови Віктор Кононенко, «РИА Новости» отримували гроші з Росії через Сербію.

«Слідство має докази виконання добре проплачених антиукраїнських атак цією структурою, участі громадян України ( які одночасно отримали громадянство РФ) в цій дезінформаційній війні», — написав Луценко.

Також прокурор зазначив, що дії співробітників редакцій підпадають під ознаки статті 111 КК — державна зрада.

Нагадаємо, сьогодні СБУ проводить обшуки в філіях «Россия сегодня» в Україні. Зокрема, йдеться про український офіс «РИА Новости».

«Россия сегодня» — державний російський медіа-холдинг. До нього входить низка ЗМІ, що працюють як у Росії, так і за кордоном. Генеральним директором є Дмитро Кисельов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+