Слухати

Громадське радіо вирушає у Сєвєродонецьк / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо вирушає у Сєвєродонецьк

15 травня 2018 - 10:29
17 та 18 травня з 12:30 до 14:30 Громадське радіо проведе прямі виїзні ефіри у Сєвєродонецьку (адреса: Громадський Майданчик «Хочубуду», вул. Гагарина, 78Б)

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди у Сєвєродонецьку. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість.

Наші ефіри про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою. Зокрема поговоримо про таке:

- Корупція на Луганщині: запитаємо, які підозри мають активісти;

- Як бачить проблеми і розвиток регіону Луганська військово-цивільна адміністрація?

- Гендерна насилля в зоні АТО: що фіксують міжнародні гуманітарні організації? 

Ефіри проведуть радіоведучі Тетяна Курманова та Анастасія Багаліка.

Приєднуйтесь до нас у Сєвєродонецьку або слухайте на сайті hromadskeradio.org, буде також доступний відео-стрім із місця події на нашій сторінці у Фейсбук.

Ефіри відбудуться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами.

Подія на Фейсбуці

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+