Слухати

Київська влада піднімає вартість проїзду в усьому громадському транспорті до 8 гривень / Новини на Громадському радіо

Київська влада піднімає вартість проїзду в усьому громадському транспорті до 8 гривень

15 травня 2018 - 13:41
Для тих, хто постійно користується міським транспортом, передбачені знижки

Вартість проїзду в метро та тролейбусах у Києві складатиме 8 гривень із 14 липня. Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на заступника голови КМДА Дмитра Давтяна.

«Із 14 липня вартість проїзду у міському транспорті столиці зросте. І складатиме від 6,3 гривень – за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою, та 8 гривень – за разову поїздку», — йдеться в повідомленні.

Йдеться про метро, трамваї, тролейбуси, міську електричку та автобуси.

Разом із тим передбачені знижки для тих, хто постійно користується міським транспортом.

«Пасажири, котрі користуються проїзними квитками на місяць та безконтактними картками, при їх поповненні сплачуватимуть за одну поїздку від 6,3 гривень. Тобто міська адміністрація встановлює максимально низьку вартість проїзду саме для киян, які користуються транспортом постійно, а 8 гривень сплачуватимуть пасажири, що користуються міським громадським транспортом інколи або гості столиці», — цитує прес-служба Давтяна.

За словами заступника голови КМДА, підвищення цін на проїзд обгрунтоване, оскільки тариф на перевезення одного пасажира, що враховує всі видатки, становить у метро – 8,27 грн, а в наземному транспорті – 8,77 грн.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+