Слухати

МОЗ виклало онлайн міжнародні клінічні протоколи

15 травня 2018 - 23:18
У мережу виклали тисячу протоколів англійською мовою

Міністертво охорони здоров’я запустило онлайн-платформу з міжнародними клінічними протоколами на засадах доказової медицини.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Приблизно тисяча протоколів англійською мовою доступна для зареєстрованих користувачів на ресурсі guidelines.moz.gov.ua.

МОЗ обіцяє перекласти клінічні протоколи. У першу чергу будуть перекладені протоколи (Топ100) з найбільш поширених захворювань.

«Клінічні протоколи на засадах доказової медицини — це перш за все чіткий алгоритм дій для практикуючих лікарів. Впровадження міжнародних протоколів сприяє узгодженості надання медичної допомоги пацієнтам на усіх рівнях, а також гарантує, що кожен пацієнт отримає високий рівень надання медичної допомоги», — стверджують у МОЗ.

Читайте також: Чи врятують українців міжнародні протоколи лікування?

28 квітня 2017 набув чинності наказ МОЗ України № 1422, який дозволяє українським лікарям використовувати у своїй роботі міжнародні клінічні протоколи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+