Слухати

Дума РФ ухвалила в першому читанні законопроект про протидію санкціям США / Новини на Громадському радіо

Дума РФ ухвалила в першому читанні законопроект про протидію санкціям США

15 травня 2018 - 12:56
Також депутати ухвалили поправки, що встановлюють відповідальність за виконання санкцій іноземних держав на території Росії. Друге читання законопроектів відбудеться 17 травня

Державна Дума РФ ухвалила в першому читанні законопроект про протидію американським санкціям. За документ проголосували одноголосно всі 412 депутатів, присутніх на засіданні.

Цей законопроект був розроблений після того, як США розширили список санкцій, включивши в нього кілька російських чиновників і великих бізнесменів, в тому числі Олега Дерипаску та Віктора Вексельберга

Одночасно з законопроектом про контрсанкції, депутати ухвалили поправки до Кримінального кодексу, що встановлюють відповідальність за виконання санкцій іноземних держав на території Росії. За них також депутати проголосували одноголосно.

Поправки до російського Кримінального кодексу передбачають штрафи до 600 тисяч рублів, а також ув’язнення на термін до чотирьох років за виконання санкцій іноземних держав на території Росії 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+