Слухати

СБУ проводить обшуки в філіях «Россия сегодня» в Україні / Новини на Громадському радіо

СБУ проводить обшуки в філіях «Россия сегодня» в Україні

15 травня 2018 - 11:02
Затримано керівника української редакції «РИА Новости» Кирила Вишинського

СБУ проводить обшуки в низці редакцій російських ЗМІ, які працють в Україні. Зокрема, йдеться про український офіс «РИА Новости», повідомила Громадському радіо речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська.

«Зараз ще тривають обшуки. Фактично це філіали «Россия сегодня», які залишилися тут працювати й фінансуватися цією забороненою структурою в Україні», — уточнила вона.

Також, за її словами, затримано редактора ресурсу Кирила Вишинського. Зараз за місцем його проживання СБУ проводить обшуки, повідомила Гітлянська.

«Россия сегодня» — державний російський медіа-холдинг. До нього входить низка ЗМІ, що працюють як у Росії, так і за кордоном. Генеральним директором є Дмитро Кисельов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+