Слухати

Службу під час фіналу Ліги чемпіонів нестимуть 12 тисяч силовиків (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Службу під час фіналу Ліги чемпіонів нестимуть 12 тисяч силовиків (ФОТО, ВІДЕО)

15 травня 2018 - 17:07
Сьогодні правоохоронці провели тренування

У день проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, 26 травня, публічний порядок у Києві забезпечуватимуть 12 тисяч силовиків.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

У день чоловічого фіналу Ліги чемпіонів службу нестимуть шість тисяч поліцейських, три тисячі нацгвардійців, тисяча прикордонників тощо.

На НСК «Олімпійський» та прилеглій території нестимуть службу 3,8 тисяч поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії.

Сьогодні провели навчання для 758 правоохоронців. Учасники навчань розробили тактику дій на стадіоні, зокрема про роботу під спроби уболівальників потрапити в ігрову зону, перейти на сусідні сектори або під час виникнення сутичок між уболівальниками різних команд. Правоохоронці також відпрацьовували плани евакуації вболівальників зі стадіону.

«Серед завдань цих навчань – загальна концепція забезпечення правопорядку, а також робота під час прибуття уболівальників до спортивної споруди та забезпечення публічної безпеки і порядку на території самої спортивної споруди», — розповіли у поліції. 

«Поліція робить усе, аби унеможливити пронесення будь-яких небезпечних предметів чи речовин на стадіон та у місця масового скупчення громадян. Будуть задіяні усі підрозділи Національної поліції – від вибухотехнічної служби до поліцейських-кавалеристів, кінологів, патрульних та підрозділів тактично-оперативного реагування», — запевнив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+