Слухати

Суд продовжив арешт Надії Савченко до 13 липня / Новини на Громадському радіо

Суд продовжив арешт Надії Савченко до 13 липня

15 травня 2018 - 16:04
Суддя Євгеній Сидоров відхилив клопотання захисту щодо того, щоб Савченко взяли на поруки

Шевченківський районний суд міста Києва залишив Надію Савченко під арештом до 13 липня. Відповідне рішення щойно зачитав Євгеній Сидоров.

Суддя відхилив клопотання захисту щодо того, щоб Савченко взяли на поруки, та задовільнив клопотання прокурора про продовження арешту на два місяці.

Після того, як суддя зачитав рішення, в залі лунали вигуки «Ганьба!». Сама Савченко заявила, що вважає рішення судді політично мотивованим.

Нагадаємо, сьогодні Шевченківський районний суд міста Києва обирав міру запобіжного заходу, оскільки попередній — у вигляді тримання під вартою протягом 2 місяців — закінчується. 

Вчора Надія Савченко відмовилася від свого платного адвоката Олександра Шадріна і попросила безоплатного. Їй призначили адвокатку із Ценру безоплатної правової допомоги Юлію Ткач.

Надію Савченко підозрюють у підготовці теракту і замаху на перших осіб держави. Верховна Рада 22 березня за поданням ГПУ зняла з Савченко депутатську недоторканність та дала згоду на її затримання і арешт. Савченко затримали того ж дня. З 24 березня Надія Савченко оголосила голодування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+