Слухати

Порошенко відкликав законопроект про позбавлення кримчан громадянства України

16 травня 2018 - 16:35
Документ передбачав позбавлення українського громадянства кримчан, які брали участь у «виборах» на півострові
Порошенко відкликав законопроект про позбавлення кримчан громадянства України / Новини на Громадському радіо

Президент України Петро Порошенко відкликав з Верховної Ради свій законопроект №8297, який передбачав позбавлення українського громадянства тих, хто голосував на організованих окупаційною владою «виборах» на території Криму.

Про це повідомляє сайт Верховної ради.

Проект закону відкликали в середу, 16 травня. Причини відкликання невідомі.

Законопроект № 8297 «Про внесення змін до закону «Про громадянство України» щодо удосконалення окремих положень» був внесений до Верховної ради 19 квітня і був визначений президентом як невідкладний.

Читайте також: Що не так із змінами до закону про громадянство? Коментує юрист

Документ передбачав, що отримання російського громадянства жителями Криму не буде вважатися добровільним. Однак громадянство буде вважатися добровільним і стане підставою для втрати громадянства України в разі використання виборчого або іншого права, наданого іноземним громадянством, що підтверджується даними публічних реєстрів або офіційних видань і сайтів держорганів або органів місцевого самоврядування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+