Слухати

Путін наказав втрутися в американські вибори та допомогти Трампу, - Сенат США / Новини на Громадському радіо

Путін наказав втрутися в американські вибори та допомогти Трампу, - Сенат США

16 травня 2018 - 23:07
Доповідь американських спецслужб про втручання Росії у вибори у США була оприлюднена у січні 2017 року

Комітет Сенату США з розвідки погодився з даними американських спецслужб про те, що Росія втручалася у президентські вибори у 2016 році.

Про це йдеться у заяві очільників комітету за результатами закритого засідання.

Москва намагалася зашкодити кандидатці від Демократичної партії Гілларі Клінтон та допомогти Дональду Трампу, вважають члени комітету.

Голова комітету Річард Бурр заявив, що співробітники 14 місяців вивчали докази у цій справі.  

«Немає сумніву, що Росія доклала безпрецедентні зусилля для того, аби втрутитися у наші вибори у 2016 році», — заявив Бурр.

Заступник очільника комітету Марк Уорнер зазначив, що наказ про втручання у вибори віддав особисто президент Російської Федерації Володимир Путін.

«Зусилля Росії були широкомасштабними, витонченими та здійснювалися за наказами самого президента Путіна з метою допогти Дональду Трампу та зашкодити Гілларі Клінтон», — заявив Уорнер.

Зазначимо, президент США Дональд Трамп відкидає звинувачення у співпраці із урядом Росії під час передвиборчої кампанії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+