Слухати

Російська влада хоче провести медобстеження Сенцова

16 травня 2018 - 17:05
Олег Сенцов з 14 травня почав безстрокове голодування
Російська влада хоче провести медобстеження Сенцова / Новини на Громадському радіо

Російські лікарі будуть слідкувати за здоров’ям українського режисера та політв’язня Олега Сенцова та мають намір взяти у нього аналізи.

Про це заявила Федеральна служба виконання покарань Росії.

«Наразі він знаходиться під постійним контролем працівників медичної частини установи. Стан його здоров’я задовільний. Якщо надалі він відмовлятиметься від прийому їжі, динамічне спостереження за Сенцовим медичними працівниками буде продовжено, а також будуть проведені загальноклінічні аналізи для спостереження за станом його здоров’я», — заявили в регіональному управлінні ФСВП.

Олег Сенцов розпочав безстрокове голодування 14 травня. У такий спосіб він вимагає звільнення 64 українських політв’язнів в Росії.

«Я, Сенцов Олег, громадянин України, незаконно засуджений російським судом, знаходжуся в колонії міста Лабитнангі, оголошую безстрокове голодування з 14 травня 2018 року. Єдиною умовою її припинення є звільнення всіх українських політв’язнів, які перебувають на території РФ. Разом і до кінця. Слава Україні!», — написав режисер у заяві, яку опублікував його адвокат.

Олега Сенцова арештували в окупованому Криму 10 травня 2014 року.

У 2015 році російський суд засудив Олега Сенцова до 20 років позбавлення волі з відбуванням покарання у колонії суворого режиму. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+