Слухати

Українських альпіністів, які підкорили Еверест, евакуювали  / Новини на Громадському радіо

Українських альпіністів, які підкорили Еверест, евакуювали

16 травня 2018 - 10:02
Трьох альпіністів забрали із висоти 6400 метрів, де вони застрягли під час спуску

Трьох українських альпіністів, які 14 травня підкорили Еверест і зупинилися на спуску, були евакуйовані вертольотами.

Про це повідомляється на Facebook сторінці компанії «Кулуар».

«Тараса Пізнього і Романа Городечного успішно забрали вертольотом компанії наших партнерів Seven Summit Treks Pvt. Ltd. з табору 2 на Евересті»,  — йдеться в повідомленні.

Альпіністи вже відвідали лікаря в непальському місті Лукла, перевалочному пункті для прямуючих на Еверест, і вирушили до столиці Непалу Катманду. Відзначається, що їхній стан не критичний.

У понеділок, 14 травня, группа з трьох українських альпіністів піднялась на гору Еверест. Зокрема львів’янин Роман Городечний, дніпрянин Дмитро Семеренко та лідер групи — Тарас Поздній.

Згодом стало відомо, що альпіністи застрягли на висоті 6400 метрів, оскільки через погіршення самопочуття супроводжуючих не змогли продовжити спуск. 

Нагадаємо, у грудні 2017 року українка Стелла Шабліовська разом із групою іноземців взяла участь у встановленні рекорду Гіннеса, займаючись фітнесом упродовж 30 хвилин на висоті 5,262   метрів гори Еверест.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+