Слухати

Активісти збирають гроші для сім’ї засудженого у Криму Мовенка / Новини на Громадському радіо

Активісти збирають гроші для сім’ї засудженого у Криму Мовенка

17 травня 2018 - 13:55
Мовенку інкримінували «публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності»

Для родини засудженого до двох років у Криму активіста Ігоря Мовенка збирають грошову допомогу.

Про це повідомила у Facebook координаторка Кримської правозахисної групи Олена Лисенко.

«У Ігоря є дружина Валентина і дочка шкільного віку. Ігор був головним годувальником у родині, яка живе в Севастополі та знімає квартиру. Валя працює, але грошей не вистачає. Крім всіх витрат, Валентині необхідно передавати Ігорю посилки в СІЗО, так як є ту баланду, яку там дають, неможливо», — пише Лисенко.

7 травня підконтрольний Кремлю Гагарінський районний суд Севастополя засудив обвинуваченого в екстремізмі Ігоря Мовенка до двох років колонії.

Згідно з рішенням суду, Мовенкові інкримінували «публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності» за кілька коментарів у групі «Крим – Україна» в соціальній мережі «ВКонтакте».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+