Слухати

Бубенчика відпустили на поруки нардепів / Новини на Громадському радіо

Бубенчика відпустили на поруки нардепів

17 травня 2018 - 18:42
Івана Бубенчика підозрюють у посяганні на життя правоохоронців

Печерський районний суд Києва відпустив активіста Євромайдану Івана Бубенчика, підозрюваного у посяганні на життя правоохоронців, на поруки народних депутатів Олега Петренка та Андрія Денисенка.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

Бубeнчик також повинен здати закордонний паспорт.

Позафракційні народні депутати Володимир Парасюк, Олег Петренко та Андрій Денисенко під час обрання запобіжного заходу для  Івана Бубенчика сьогодні заявили про готовність взяти підозрюваного на поруки. На минулому засіданні у Печерському районному суді Києва 27 квітня з аналогічним клопотанням виступили нардепи Семен Семенченко та Єгор Соболєв.

«Я переконаний, що Бубенчик — перший, хто хоче добитися справедливості у цій справі. Я взагалі вважаю, що тут поруки народних депутатів не є актуальними, що його потрібно відпустити під особисте зобов’язання, бо він приходить на суди, їздить зі Львова, відповідає на всі запити прокуратури», — зазначив Парасюк.

Івана Бубенчика підозрюють у посяганні на життя працівників правоохоронного органу та незаконному поводженні зі зброєю. 

19 лютого 2016 року видання Bird in flight опублікувало інтерв’ю з учасником Євромайдану зі Львова, колишнім військовим Іваном Бубенчиком. В інтерв’ю Бубенчик розповідав, що він нібито вбив двох бійців «Беркуту» на Інститутській 20 лютого 2014 року. Згодом Бубенчик назвав інформацію про те, що він нібито вбивав «беркутівців» на Майдані, брехнею.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+