Слухати

До України приїде Елтон Джон наприкінці травня / Новини на Громадському радіо

До України приїде Елтон Джон наприкінці травня

17 травня 2018 - 14:32
Співак візьме участь в інформаційній кампанії щодо протидії СНІДу

Наприкінці травня до України приїде всесвітньо відомий виконавець, громадський діяч сер Елтон Джон. Про це йдеться у прес-анонсі Фонду Олени Пінчук, який і запросив знаменитість до України. 

Зазначається, що він візьме участь у інформаційній благодійній акції, метою якої є профілактика і залучення українців до боротьби зі СНІДом в Україні.

«В понеділок, 28 травня, в додатковий офіційний вихідний день на Арт-заводі Платформа в Києві пройде спеціальний Кураж Базар, програму якого спільно із партнерами події розробив Фонд Олени Пінчук і гостем якого стане легендарний співак Елтон Джон. Сер Елтон проведе зустріч з українськими борцями зі СНІДом та поспілкується з ВІЛ-позитивними людьми», — йдеться у повідомленні. 

Вартість вхідного квитка складе 100 грн. Кошити обіцяють спрямувати на реалізацію проекту зі створення інформаційно освітнього центру для молоді в Києві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+