Слухати

Голова уряду Вірменії просить призупинити акції протесту  / Новини на Громадському радіо

Голова уряду Вірменії просить призупинити акції протесту

17 травня 2018 - 13:51
Нікол Пашинян закликав громадян перейти в режим співпраці з урядом

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян сьогодні звернувся до всіх громадян, які проводять акції громадянської непокори у зв’язку з різними питаннями.

Він закликав людей, які беруть участь у акціях протесту, що не мають на меті саботажу, припинити демонстрації з 15:00, передає Радіо Азатутюн.

Прем’єр пояснив, що оскільки в країні є новий уряд, що користується довірою громадян, акції громадянської непокори вибиваються з цієї логіки.

«Коли ми перекривали дороги, ми робили це тому що не було уряду, який користується довірою народу. Зараз такий уряд є», — підкреслив Пашинян.

Він пообіцяв, що всі питання будуть вирішені поступово, і закликав громадян перейти в режим співпраці з урядом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+