Слухати

Ізраїль знову вдарив по Сектору Газа   / Новини на Громадському радіо

Ізраїль знову вдарив по Сектору Газа

17 травня 2018 - 07:30
Міноборони Ізраїлю підкреслює: удари були нанесені у відповідь

 

 

Військово-повітряні сили Ізраїлю завдали удару по об’єктах палестинського руху ХАМАС в Секторі Газа у відповідь на кулеметний вогонь. Про це повідомляє Міноборони Ізраїлю у своєму Twitter.

Удари припали на сім об’єктів ХАМАС, чотири з яких — будівлі і «терористична інфраструктура», і три — заводи з виготовлення зброї.

Ізраїльське військове відомство підкреслює: удари були нанесені «у відповідь на кулеметний вогонь, який був націлений на місто Сдерот на півдні Ізраїлю, а також у відповідь на численні факти відкриття вогню протягом дня».

Також у Міноборони Ізраїлю наголосили, що тільки ХАМАС відповідальний за те, що відбувається в Секторі Газа, а також за всю терористичну діяльність, яка походить із Сектора Газа.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+