Слухати

Новий уряд Італії спробує скасувати санкції проти Росії, - ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Новий уряд Італії спробує скасувати санкції проти Росії, - ЗМІ

18 травня 2018 - 07:29
У березні в Італії відбулися парламентські вибори, на яких перемогла партія "Рух 5 зірок", а найбільше парламентських місць отримала консервативна коаліція

Одним із завдань ймовірного коаліційного уряду Італії стане скасування антиросійських санкцій, пише газета Corriere della Sera.

Як повідомляє видання, лідери партій, які перемогли на останніх парламентських виборах «Ліга» і «П’ять зірок» Маттео Сальвіні і Луїджі Ді Майо узгодили текст коаліційної угоди. Угода складається з 29 пунктів. У документі йде мова про соціальну, економічну та зовнішню політику Італії. У чернетці відзначається, що скасування санкцій для нормалізації відносин з Росією стане однією з пріоритетних завдань для уряду.

У чернетці угоди наголошується на необхідності в налагодженні контактів з Росією для врегулювання ситуації в Сирії, Лівії та Ємені. Росія, у документі, називається не ворогом, а економічним партнером. Разом з цим політики мають намір зберегти США як основного союзника.

Раніше видання Huffington Post Italia теж повідомляло про чернетку угоди. Отримана редакцією копія угоди датується 14 травня і узгоджена лідерами обох партій, але підписів в угоді не було.

Нагадаємо, що для скасування європейських санкцій необхідна згода всіх країн ЄС. Для регулярного продовження також потрібен консенсус. Навіть голосу однієї країни достатньо, щоби санкції скасували під час чергового перегляду.

У березні в Італії відбулися парламентські вибори. Найбільшу кількість голосів на них отримала партія «Рух 5 зірок». У той же час найбільшу кількість місць у парламенті отримала консервативна коаліція, в яку входять права «Ліга Півночі», партія «Вперед, Італія» ліва «Партія свободи і рівності».

Два раунди консультацій щодо формування уряду між президентом Італії та політичними партіями не привели до виходу з політичної кризи в країні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+