Слухати

Підтримати роботу Громадського радіо стало можливо через СМС-повідомлення

17 травня 2018 - 18:58
Послуга доступна для користувачів Київстару, крім контрактних абонентів
Підтримати роботу Громадського радіо стало можливо через СМС-повідомлення  / Новини на Громадському радіо

Відправляйте в смс-повідомленні зі свого мобільного телефону суму вашого грошового внеску, наприклад 5 або 10, на короткий номер 807. 
Гроші будуть списані з вашого мобільного рахунку та спрямовані на виробництво програм Громадського радіо у червні. 

Нагадаємо, що з 1 червня 2018 року у Громадського радіо немає фінансування на дві ключові прямоефірні програми «Ранкова хвиля» та «Громадська хвиля». Ми збираємо кошти через платформу колективного фінансування проектів — Спільнокошт

У цих програмах ми піднімаємо теми, які не цікаві комерційним медіа. Докладно говоримо про соціально важливі питання: освіту, соціальні виплати, де шукати правову допомогу, права національних меншин, медичну реформу, події на Сході та в Криму, проблеми корупції та судової реформи та багато іншого.

Важливо, що ці програми саме прямоефірні та кожен слухач може долучитися до ефіру, поставити своє запитання, отримати відповідь експерта. Часто нам телефонують із Донецької та Луганської областей жителі територій, близьких до лінії зіткнень, та навіть з окупованих територій. Ми маємо змогу вести діалог із Донбасом і Сходом та почути кожного в прямому ефірі.

Наш успіх був би неможливий без участі наших доброчинців.

Збираємо кошти на щоденні прямі ефіри Громадського радіо у червні
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+