Слухати

Парусна регата та парашутне шоу: в Одесі відзначили День Європи (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Парусна регата та парашутне шоу: в Одесі відзначили День Європи (ФОТО)

19 травня 2018 - 17:11
В Одесі на Дні Європи проходить багато різноманітних заходів

Парусна регата «Хвилі Європи» проходила на морському вокзалі. Декілька команд під прапорами європейських країн, у тому числі – України, вийшли у відкрите море. А над ними, також із європейськими прапорами, спустилася команда парашутистів.

Про це повідомляє кореспондент Громадського радіо.

img_3653.jpg

Громадське радіо/Всеволод Ананьєв
Регата в Одесі
Громадське радіо/Всеволод Ананьєв

Парашутному спорту в Україні не приділяється увага з боку влади. Так вважає президент аероклубу Одеси Костянтин Оборін. За своє життя він здійснив більш, ніж 4000 стрибків з парашутом.

«Наш аероклуб опинився в ситуації, що чиновники можуть «за помахом пальця» його закрити! Нам дуже пощастило, що в нас багато ентузіастів-активістів! Наразі нам вдається його зберігати. Хіба аеропорт не заслуговує на підтримку? Ми тренуємося за власні кошти, на власному аеродромі. Але ж ми підіймаємо прапори Одеси та України! Ось на Європейському чемпіонаті минулого року наш пілот посів перше місце! Друге та третє – росіяни! А ми – перші!», – підкреслює Костянтин Оборін.

img_3643.jpg

Громадське радіо/Всеволод Ананьєв
Регата в Одесі
Громадське радіо/Всеволод Ананьєв

Сьогодні, 19 травня, українці святкують День Європи. Цей день вже 15 років відзначається кожної третьої суботи травня. В різних містах України проходять святкові заходи.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+