Слухати

Адвокат, якого Савченко найняла знову, не розголошує умов співпраці / Новини на Громадському радіо

Адвокат, якого Савченко найняла знову, не розголошує умов співпраці

19 травня 2018 - 17:50
Раніше Савченко відмовилася від платних адвокатів, аргументувавши це нестачею грошей

Надія Савченко знову найняла адвокатів, які захищатимуть її у суді. Цю інформацію Громадському радіо підтвердив один із них — Олександр Шадрін.

Інший адвокат у справі — Костянтин Глоба.

Раніше Савченко відмовилася від платних адвокатів, аргументувавши це нестачею грошей. На яких умовах нові адвокати співпрацюватимуть із підзахисною, Шадрін не розголошує.

Як зазначив Олександр Шадрін, державна адвокатка Юлія Ткач, яку надали Савченко після того, як вона відмовилася від платних адвокатів, має бути присутня на розгляді апеляційної скарги в суді. Чи братиме вона участь у справі надалі, невідомо.

Нагадаємо, 10 травня адвокати Олег Соловей і Дмитро Бугай відмовилися захищати Надію Савченко. Причиною вони назвали «некоректну поведінку» і позицію сестри політика Віри Савченко.

Невдовзі Савченко найняла нового адвоката — Олександра Шадріна. Але вже 14 травня вона від нього відмовилася. За її словами, її родина не має грошей, щоб його оплачувати.

Тоді ж на прохання Надії Савченко їй призначили адвокатку Юлію Ткач із Центру безоплатної правової допомоги.

Надію Савченко підозрюють у підготовці теракту й замаху на перших осіб держави. Верховна Рада 22 березня за поданням ГПУ зняла з Савченко депутатську недоторканність та дала згоду на її затримання і арешт. Савченко затримали в той же день.

Шевченківський суд продовжив Савченко запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 13 травня.

З 24 березня Надія Савченко оголосила голодування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+