Слухати

«Золоту пальмову гілку» отримала стрічка Магазинні злодюжки / Новини на Громадському радіо

«Золоту пальмову гілку» отримала стрічка Магазинні злодюжки

19 травня 2018 - 21:33
Режисер стрічки - Хірокадзу Коре-Еди

Головний приз Каннського кінофестивалю, «Золоту пальмову гілку», отримала стрічка «Магазинні злодюжки» японського режисера Хірокадзу Коре-Еди.

Другу за важливістю нагороду, Гран-прі, отримав «Чорний куклукскланівець» Спайка Лі. Приз журі отримав фільм «Капернаум» ліванки Надін Лабакі.

Кращим режисером став Павло Павліковський (за стрічку «Холодна війна»). Кращою акторкою — Самал Еслямова (за роль у російському фільму «Айка»). Кращим актором -  італієць Марчелло Фонте, який зіграв у фільмі «Собачник» Маттео Гарроне.

Призи за кращий сценарій отримали Аліче Рорвахер («Щасливий Лазар») і Надер Саеівар («Три особи»).

Жан-Люк Годар отримав спецприз за стрічку «Книга образу».

Зазначимо також, що Український режисер Сергій Лозниця отримав приз за кращу режисуру у програмі «Особливий погляд» за фільм «Донбас».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+