Слухати

Обвал стіни у Добропіллі: батьки загиблої дівчинки не отримають компенсацію від міської влади  / Новини на Громадському радіо

Обвал стіни у Добропіллі: батьки загиблої дівчинки не отримають компенсацію від міської влади

20 травня 2018 - 19:22
Допомогу родині загиблої дівчинки надали жителі міста, співробітники установ і підприємств міста

Батьки дівчинки, яка загинула внаслідок обвалу стіни житлового будинку у Добропіллі Донецької області, не отримають компенсацію від міської влади.

Таку відповідь на запит Громадського радіо дав секретар Добропільської міськради Віктор Древаль.

Він пояснив, що компенсації в міському бюджеті не передбачені, а допомогу родині загиблої дівчинки надали містяни, співробітники установ і підприємств міста.

У міськраді зазначили, що будинок був на балансі товариства співвласників багатоквартирних будинків «Гавань». Востаннє будинок капітально обстежили шість років тому, коли передавали з ведення комунального підприємства на баланс ОСББ. Тоді ж ОСББ отримало гроші на усунення недоліків.

Нагадаємо, 13 травня в місті Добропілля обвалилася стіна біля під’їзду, коли поруч з нею грали діти. Постраждали чотири дитини. Одна дівчинка пізніше померла в лікарні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+