Слухати

США визнали  нелегітимними дострокові вибори президента у Венесуелі / Новини на Громадському радіо

США визнали нелегітимними дострокові вибори президента у Венесуелі

20 травня 2018 - 21:14
Дострокові вибори президента у Венесуелі розпочалися 20 травня

Сполучені Штати Америки визнали нелегітимними дострокові вибори президента у Венесуелі. Про це заявила речниця Держдепартаменту США Хізер Науерт.

«Сьогоднішні так звані вибори у Венесуелі є нелегітимними. Сполучені Штати спільно з демократичним світом підтримують суверенно право венесуельців обирати своїх представників на вільних та чесних виборах», — написала вона у Twitter.

20 травня у Венесуелі розпочалися дострокові вибори президента, термін повноважень якого становить 6 років.

Президентські вибори у Венесуелі відбуваються на тлі глибокої економічної та політичної кризи. Опозиція закликає бойкотувати голосування, насамперед через те, що багато провідних опонентів чинного президента-соціаліста Ніколаса Мадуро перебувають у в’язниці, змушені були втекти за кордон або були позбавлені можливості висуватися як кандидати на виборах. На цих виборах перемога нинішнього президента Ніколаса Мадуро видається гарантованою, зазначають оглядачі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+