Слухати

Мадуро офіційно переміг на виборах у Венесуелі  / Новини на Громадському радіо

Мадуро офіційно переміг на виборах у Венесуелі

21 травня 2018 - 08:00
Явка на президентських виборах у країні склала близько 46%, тоді як минулого разу явка перевищила 80%.

Чинний президент НІколас Мадуро був оголошений переможцем на виборах у Венесуелі. Про це повідомляє AFP

Явка на президентських виборах у країні склала близько 46% (тоді як минулого разу явка перевищила 80%). При цьому, згідно з офіційними результатами, Ніколас Мадуро отримав 67,5% голосів. Його найближчий суперник його Енрі Фалькон — 21,2% голосів. А третє місце посідає проповідник Хав’єр Бертуччі — він отримав близько 11% голосів. 

Зазначимо, що основний суперник Мадуро, Енрі Фалькон, відмовився визнавати результати президентських виборів у Венесуелі. Він заявив про те, що ці вибори були нелегітимними. Також Фалькон звинуватив Мадуро у підкупі виборців. 

Тим часом, цілий ряд країн заявили, що не визнаватимуть результати виборів у Венесуелі. Серед них США, Аргентина, Чилі. Заступник державного секретаря США Джон Салліван, зокрема, вказав на те, що метою Вашингтона є боротьба з корупційним режимом. 

Термін повноважень Мадуро становитиме 6 років. 

Нагадаємо, дострокові вибори президента у Венесуелі розпочалися вчора, 20 травня. Президентські вибори у Венесуелі відбулися на тлі глибокої економічної та політичної кризи. Опозиція закликала бойкотувати голосування, насамперед через те, що багато провідних опонентів чинного президента-соціаліста Ніколаса Мадуро перебувають у в’язниці, змушені були втекти за кордон або були позбавлені можливості висуватися як кандидати на виборах.

На цих виборах перемога Ніколаса Мадуро видавалася гарантованою, зазначають оглядачі.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+