Слухати

Доля законопроекту про Антикорупційний суд вирішиться на ранковому засіданні комітету / Новини на Громадському радіо

Доля законопроекту про Антикорупційний суд вирішиться на ранковому засіданні комітету

21 травня 2018 - 23:08
Фінальна версія тексту із правками для голосування у парламенті не готова

Законопроект про створення Антикорупційного суду буде розглянутий із правками на засіданні Комітету у парламенті зранку 22 травня.

Про це розповів в ефірі Громадського радіо нардеп Руслан Сидорович.

Він зазначив, що наразі фінальна версія тексту із правками, яку мають передати на голосування у другому читанні не готова.

«Нам було анонсовано, що до ранку буде вестися розмова про те, в який спосіб будуть регулюватися недовирішені питання: це стосується і процесу формування Громадської ради міжнародних експертів і процесу прийняття ними рішень. Попередньо анонсовано, що комітет зможе розглянути ці речі 22 травня о 9 ранку. Для того, щоб до сесійної зали був винесений підготовлений законопроект», — розповів Сидорович.

В іншому випадку, за його словами, доведеться вирішувати ці питання у сесійній залі, заслуховуючи поправки до відповідних статей законопроекту.

22 грудня 2017 року президентський проект закону про Вищий антикорупційний суд зареєстрували у Верховній Раді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+