Слухати

ФСБ РФ в окупованому Криму заявила, що затримала «екстремістів»

21 травня 2018 - 10:18
За версією ФСБ, цю групу нібито створив помічник депутата Ради Мустафи Джемілєва Ерол Велієв за вказівкою лідера Меджлісу кримсько-татарського народу Рефата Чубарова та за підтримки СБУ
ФСБ РФ в окупованому Криму заявила, що затримала «екстремістів» / Новини на Громадському радіо

ФСБ РФ повідомляє, що розкрила діяльність екстремістської групи, яку нібито створив  помічник депутата Ради Мустафи Джемілєва Ерол Велієв за вказівкою  лідера Меджлісу кримсько-татарського народу Рефата Чубарова та за підстримки СБУ, пише РИА Новости.

Відповідно до повідомлення, група людей планували вчинення дій для залякування «проросійськи налаштованих кримських татар і нагнітання міжнаціональної напруженості» на території Криму.

За версією ФСБ, до складу групи, сформованої в Харкові, крім Велиева увійшли колишні спортсмени-боксери А. Стешенко і А. Третьяков.

Слідчий підрозділ УФСБ Росії по Криму і Севастополю порушив кримінальні справи за статтею «Створення екстремістського співтовариства і вербування осіб в діяльність екстремістського співтовариства» щодо Велиева і статтею «Участь в екстремістський співтоваристві» щодо Стешенко і Третьякова.

Велієв та Третьякову звинувачення пред’явлені заочно, уточнюється в повідомленні. Обидва оголошені у федеральний розшук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+