Слухати

 Політв’язень Карпюк просить українських фанатів не їздити на чемпіонат в Росію, - адвокат  / Новини на Громадському радіо

Політв’язень Карпюк просить українських фанатів не їздити на чемпіонат в Росію, - адвокат

21 травня 2018 - 21:50
Сьогодні Микола Карпюк відзначає свій п’ятий день народження у російській в’язниці

Ув’язнений у Росії Микола Карпюк просить українських футбольних уболівальників не їхати на чемпіонат світу в Росію.

Про це повідомив у Facebook адвокат Ілья Новіков, який відвідав сьогодні підзахисного.

«Просив мене передати його пораду українським футбольним уболівальникам — не їздити на чемпіонат світу в Росію, щоб не опинитися в його становищі», — написав Новіков.

Він додав: «Більшість, напевно, повернеться благополучно, але той, кому не пощастить і кого призначать покращувати статистику розкриття тероризму, буде шкодувати про це дуже довго. Не знаю, який футбол такого варто. Бережіть себе і допомагайте один одному».

Сьогодні, за словами Новікова, Карпюк відзначає свій п’ятий день народження у російській в’язниці.

«Я приїжджав привітати його і передати привіти з дому. Микола тримається дуже бадьоро, передає подяку і поклін всім, хто про нього пам’ятає і персонально тим, хто його вітав. І окремо — привіт і підтримку Олегу Сенцову», — пише адвокат.

Нагадаємо, у травні 2016 року Верховний суд Чечні засудив Клиха й іншого українця Миколу Карпюка до 20 і 22,5 років ув’язнення відповідно в колонії суворого режиму за нібито участь в банді, вбивство і замах на вбивство російських військовослужбовців. Згідно з версією російського слідства, Клих і Карпюк під час першої чеченської війни створювали в Україні групи для участі в боях проти російських військ за незалежну Чечню. Міністерство юстиції України неодноразово направляло в Росії запити про передачу Карпюка і Клиха.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+