Слухати

Польща долучить українців до досліджень на наявність захоронень членів УПА в Грушовичах / Новини на Громадському радіо

Польща долучить українців до досліджень на наявність захоронень членів УПА в Грушовичах

21 травня 2018 - 15:07
Про це заявив віце-прем’єр України Павло Розенко

Польський інститут національної пам’яті запросив Україну долучитися до дослідницьких робіт на кладовищі в Грушовичах неподалік Перемишля, аби з’ясувати чи поховані там члени Української повстанської армії. Про це заявив віце-прем’єр України Павло Розенко, пише Gazeta Prawna.

«Ми отримали запрошення від польського ІНП для участі в дослідженнях. Декілька днів тому відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії з увічнення пам’яті Святослав Шеремета розкритикував план проведення цього дослідження через відсутність запрошення української сторони взяти в ньому участь. Однак таке запрошення вже надійшло», — сказав Розенко.

За його словами, Київ уже надіслав перелік осіб, які братимуть участь у дослідженні, запланованому на 24-25 травня.

Нагадаємо, український пам’ятник у Грушовичах знесли 26 квітня 2017. Інститут національної пам’яті України ініціював мораторій на ексгумацію поляків в Україні у відповідь на вандалізм щодо українських пам’ятників на території Польщі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+