Слухати

В Мар'їнці під час обстрілу загинув мирний житель, повідомив Жебрівський

21 травня 2018 - 18:13
Чоловік вийшов на своє подвір’я на околиці Мар’їнки, коли бойовики вели вогонь по місту зі стрілецької зброї. Одна з куль влучила в чоловіка
В Мар’їнці під час обстрілу загинув мирний житель, повідомив Жебрівський / Новини на Громадському радіо

В Мар’їнці під час обстрілу загинув 36-річний  мирний житель, повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. 

«Михайло, так звали чоловіка, вийшов на своє подвір’я на околиці Мар’їнки, у той час, коли бойовики вели вогонь по місту зі стрілецької зброї. Одна з куль влучила просто в нього. Швидка, яка приїхала за викликом, констатувала смерть. Але забрати чоловіка не встигли — бойовики посилили вогонь, і медикам довелося від’їхати на безпечну відстань», — написав Жебрівський, посилаючись на голову Мар’їнської військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза. 

За повідомленням голови району, на даний час бойовики продовжують вести вогонь по місту, додав Жебрівський.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+