Слухати

Київська друкарня відмовилась друкувати плакати з Сєнцовим через "політичний характер"

22 травня 2018 - 18:41
Раніше до компанії вже приходили працівники СБУ
Київська друкарня відмовилась друкувати плакати з Сєнцовим через «політичний характер» / Новини на Громадському радіо

Київська друкарня 24print відмовилася друкувати плакати із зображенням Олега Сєнцова, через те, що плакати мають «політичний характер».

Про це пише видання «Заборона» з посиланням на організаторку акції на підтримку Сєнцова Катерину Бабіч.

Друкарня пояснила виданню, що рішення приймає керівник проекту.

Читайте також: Дела Сенцова, Балуха, Мовенко — это борьба против людей, которые не сдались, - правозащитник

Раніше до компанії вже приходили працівники СБУ, які хотіли дізнатися, хто замовляв друк політичних плакатів. На основі цього 24print прийняли рішення не друкувати подібні плакати, але, якщо замовник дає дозвіл на передачу його даних до СБУ у випадку запиту, компанія готова виконати замовлення.

Нагадаємо, дев’ять днів тому Олег Сєнцов оголосив голодування. Таким чином він вимагає відпустити всіх українців, утримуваних в Росії і анексованому Криму. Сєнцов заявив, що готовий померти, якщо вимоги не будуть виконані.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+