Слухати

Отруєння школярів у Миколаєві: усіх дітей виписують з лікарні / Новини на Громадському радіо

Отруєння школярів у Миколаєві: усіх дітей виписують з лікарні

22 травня 2018 - 13:59
Лікарі розповідають, що зараз аналізи дітей у межах норми

У Миколаєві всіх постраждалих дітей внаслідок розпилення невідомої речовини у школі, мають виписати із лікарні, інформує Громдьске. 

«Діти вже чекають, коли їх заберуть батьки. Вони поступили до нас із кашлем, першінням в горлі, сльозоточею, нудотою. Зараз аналізи крові та сечі усіх дітей у межах вікової норми, жодних шкідливих речовин в організмі не виявлено», —розповіла заступниця голового лікаря Миколаївської міської дитячої лікарні №2 Наталія Кравцова. 

Двох дівчат, яких раніше перевели до реанімаційної палати, повернули до загальної.

Нагадаємо, 21 травня миколаєвській школі № 6 було розпилено балончик з невідомою речовиною. В результаті з будівлі вивели 380 учнів, серед яких 39 було госпіталізовано до лікарні.

Досі не відомо, яку саме речовину розпилили у школі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+