Слухати

Прикордонники не впускали до України російського юриста Мезака, який захищає українських політв’язнів / Новини на Громадському радіо

Прикордонники не впускали до України російського юриста Мезака, який захищає українських політв’язнів

22 травня 2018 - 08:31
Російський правозахисник Ернест Мезак, який захищає у ЄСПЛ українського екс-політв'язня Геннадія Афанасьєва, провів ніч у аеропорту Бориспіль

Прикордонники дозволили російському юристу, захиснику колишнього політв’язня Геннадія Афанасьєва у ЄСПЛ Ернесту Мезаку вїхати на територію України, після того, як він провів ніч в аеропорту Бориспіль.

Про це повідомив Громадському радіо речник Держприкордонслужби Олег Слобдян.

«Після з’ясування усіх обставин візиту, його пропустили», — повідомив Слободян.

Раніше російський правозахисник Еренест Мезак повідомив у Facebook, що сидить на прикордонному контролі у Борисполі, оскільки йому відмовили у в’їзді до України. 

«Чекаю, впустять мене в Україну або назад в Париж відправлять», — написав він.

Як відомо, Ернест Мезак працює в російській республіці Комі юристом правозахисної комісії «Меморіал», яка за свою правозахисну діяльність була оголошена «іноземним агентом» в Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+