Слухати

Російська Дума прийняла закон про контрсанкції проти США / Новини на Громадському радіо

Російська Дума прийняла закон про контрсанкції проти США

22 травня 2018 - 11:27
Метою документа є «захист РФ від недружніх дій США та інших іноземних держав»

Нижня палата російського парламенту прийняла в третьому, остаточному читанні законопроект про санкції у відповідь на «недружні дії» США та інших країн. Про це повідомляє ТАСС.

У фінальній редакції законопроекту немає згадки конкретних сфер, на які можуть поширюватися санкції, хоча у першій редакції законопроекту мова йшла про обмеження імпорту ліків і медичної техніки. Зараз у документі про це не згадується.

Проте, документ дозволяє уряду заборонити ввезення будь-якої продукції і сировини — за винятком життєво необхідних товарів, які не виробляються в Росії. Також обмеження не можуть поширюватися на товари, що ввозяться для особистого користування, як росіянами, так і іноземними громадянами.

Передбачається, що закон набуде чинності з дня офіційної публікації.

Нагадаємо, документ був розроблений після того, як США розширили список санкцій, додавши до нього, зокрема, російських бізнесменів Олега Дерипаску та Віктора Вексельберга.

Одночасно з законопроектом про контрсанкції в Держдумі розглядався і був прийнятий в першому читанні документ про кримінальну відповідальність за дотримання санкцій, введених щодо Росії

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+