Слухати

Південнокорейські журналісти прибули в КНДР на закриття ядерного полігону (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Південнокорейські журналісти прибули в КНДР на закриття ядерного полігону (ВІДЕО)

23 травня 2018 - 11:58
Ситуація була невизначеною через початок в Південній Кореї американо-південнокорейських військових навчань

Південнокорейські журналісти прибули з Сеула в північнокорейський Вонсан, щоб зі своїми колегами з Росії, США, Китаю і Британії побачити закриття ядерного полігону в КНДР, повідомляє РИА Новости.

Про те, що Північна Корея прийняла список південнокорейських журналістів, повідомило міністерство національного об’єднання Південної Кореї. Список з 8 чоловік передали північнокорейській стороні через пункт переговорів Пханмунджом у демілітаризованій зоні.  

Північна Корея сама запросила журналістів на демонтаж полігону 23-25 ​​травня. МЗС КНДР оголосило про це 12 травня, проте ситуація змінилась після початку в Південній Кореї спільних американо-південнокорейських військово-повітряних навчань.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+