Слухати

Поклонська направила до Слідчого комітету РФ запит у зв’язку з карикатурою на себе

23 травня 2018 - 10:16
Раніше камчатські слідчі відмовилися порушити кримінальну справу проти автора карикатури
Поклонська направила до Слідчого комітету РФ запит у зв’язку з карикатурою на себе  / Новини на Громадському радіо

Депутат Держдуми Наталія Поклонська направила запит до голови СК у зв’язку з відмовою камчатських слідчих порушити кримінальну справу проти автора карикатури на неї. Про це Поклонська написала на своїй сторінці в соціальній мережі «ВКонтакте», повідомляє «Эхо Москвы».

«На карикатурі, яку намалював художник Денис Лопатін — жінка, схожа на Поклонску, тримає в руці фалоімітатор із дицем царя Миколи II. Під зображенням підпис: «Найдите дуре мужика!». Поклонська вважає, що це образа почуттів віруючих», — зазначено у повідомленні.

Раніше Лопатін заявляв, що на карикатурі зображена не конкретно Поклонська, а збірний образ політиків. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+