Слухати

Росія витратить 300 мільярдів рублів на власний супутниковий інтернет  / Новини на Громадському радіо

Росія витратить 300 мільярдів рублів на власний супутниковий інтернет

23 травня 2018 - 08:01
Інтернет «Ефір» має конкурувати з міжнародними системами OneWeb і Starlink

Вартість російського проекту супутникового інтернету «Ефір», який має конкурувати з системами OneWeb і Starlink, становить близько 300 мільярдів рублів. Про це заявив заступник гендиректора зі стратегічного розвитку та інновацій компанії «Російські космічні системи» Євген Нестеров, повідомляє РИА Новости. 

Зовнішній вигляд системи, за словами заступника гендиректора компанії, опрацьовують більш ніж 30 партнерів. Серед основних російських партнерів — ракетно-космічна корпорація «Енергія». Пуски будуть проводити на створюваних ракетах «Союз-5». Щорічно планується запускати кілька десятків супутників. В експлуатацію систему планують ввести до 2025 року. Термін існування кожного супутника — 5-8 років.

Нагадаю, що 5 березня у Москві сказали, що Росія технічно готова до відключення від світового інтернету. Росія входить в трійку держав «повного інтернет-циклу», який передбачає наявність своїх пошукових систем, комп’ютерних мереж та реклами. Інші дві країни — це Китай та США.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+